Kancelaria

O kancelarii

Kancelaria Adwokacka funkcjonuje na rynku usług prawniczych od 2009 roku, oferując niezmiennie profesjonalną oraz kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz świadcząc pomoc prawną na rzecz osób fizycznych.
Łączymy prawnicze doświadczenie z młodością oraz dynamizmem działania, co pozwala dostosować świadczone usługi do najwyższych wymagań rynku i samych Klientów.

Jako profesjonalna firma prawnicza posiadamy wszelkie kwalifikacje, by zapewnić na najwyższym poziomie bieżącą obsługę i ochronę prawną we wszystkich dziedzinach prawa.

Jak działamy

Mając na uwadze dobro klienta i jakość usług, dogłębnie analizujemy problem i przed podjęciem się prowadzenia sprawy rzetelnie informujemy klienta o naszym stanowisku, oceniając szanse osiągnięcia celu. Wspólnie z klientem konsultujemy strategię działania.

Kancelaria obejmuje zasięgiem działania nie tylko miasto Turek, ale obszar całego kraju. Współpracuje z doświadczonymi kancelariami z Kalisza i innych miast – m.in. z Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Katowic.

Klienci Kancelarii mają pełną gwarancję zachowania w tajemnicy wszystkiego, czego adwokat dowiedział się w związku z udzielaniem pomocy prawnej. Obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej nie może być ograniczony w czasie. Adwokata nie można zwolnić od obowiązku zachowania tajemnicy zawodowej co do faktów, o których dowiedział się udzielając pomocy prawnej lub prowadząc sprawę (art. 6 ust. 1, 2 i 3 Ustawy z dnia 26 maja 1982 r. Prawo o adwokaturze, tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 123, poz. 1058 ze zm.).